Head uut aastat!

Järjekordne põnev ja sündmusterohke aasta on selja taga, seega on aeg kokkuvõteteks ning 2017 aasta plaanideks.

Eelmise aasta alguses sai suurte miinustega, eskimokostüümis TAKO hallis Sveta radasid joostud, kus Bosse rokkis mõnuga ning oma puhaste radadega jooksis endale üleminekuserdi. Seega, 2016 aastal möllasime juba A2s. Kui esimestel võistlustel oli näha, et kiirus tegi arvestatava kukkumise, siis nüüd mulle tundub, et hakkab see taaskord tõusma. Ning nagu ikka – Sky is the limit

2016 aastal sai tõsiselt tegeletud Bosse isikliku treeningvarustusega. Enne külmade saabumist jõudsid kohale meie isiklikud korralikud tunnelid, mis ootavad oma hooaega nii kui talv läbi saab. Tiigi 5000m2 said suvel korralikult vatti. Suvel võtsime osa Polona Let’s Play Agility koolitusest, mis oli Bosse jaoks väga väga fun. Mitte liiga keeruline, pigem siiski tempo ja moti pumpamiseks mõeldud ja tulemusi oli näha :)

Enne külma ja pimeda hooaja saabumist lootsin jõuda ka Silvia Beyond Foundationsi kavasse võtta, aga nagu ikka satuvad kõik asjad alati korraga ja selle kursuse läbisime rohkem vaikse monitoorijana. Eks suvel võtame harjutused ette omal käel ja võibolla kombineerime miskit ka Polona LPA kursusest, et raskete radadega Bosset mitte ära nüristada. Beyond Foundations ajal tabas Bosset äge kõhuhaigus, mis lõppes lausa tilgutite all ja ägeda pankreatiidi diagnoosiga. Sellest tulenevalt leidis aset meil peale tervenemist krõbinavahetus – Acana Wild Prairie asemel Acana Light and Fit, mis on 10% rasvasisaldusega. Delikatessidest on trennimaiusena menüüs keedukana. Sekka mängupreemiad ja elu läheb täitsa edasi.

Lisaks teisipäevastele ja Tiigi kiirtrennidele sain oma trennihullust leevendada ka oma toredate õpilaste peal. Aasta lõpus toimunud A-koera karikasari oli minu jaoks nagu jõulukingitus – näha oma agilitymudilasi ilusaid sooritusi tegemas :)

Aasta suurettevõtmiseks saab aga kahtlemata lugeda road-trippi agility-mekasse Sloveeniasse. See oli maailmatuma vinge kogemus ja Sloveenia on koht, kuhu ma läheks iga kell tagasi. Olgu siis matkama, võistlema või trenni tegema gurude käe all.

2017 aastal jätkuvad vanad head teemad – kiirus, motivatsioon ja muidugi va slaalom. Bossega rohkem metsades mütata ja koeraelu elada. Trennidega jätkata sama valemi järgi nagu ikka ja pöörata rohkem tähelepanu Bosse igapäevasele võimlemis- ja lihaste treenimise programmile. Isikliku arendamise osas plaanin kohe aasta alguses võtta kätte koerte koolitaja baaskursuse eesmärgiga saada atesteeritud koolitajaks.

Kõlab nagu tore aasta on tulemas!