Bosse leiab uusi sõpru

Kuna Bosse on nii imearmas, ei ole tema jaoks mingi probleem võluda jalutades kõikide südameid. Nii inimeste, laste kui ka teiste koerte.

Vaid paari päevaga jõudsime tutvuda meie trepikoja suure musta labradoriga, kes oli Bosse meelest natuke suurevõitu tema jaoks. Lisaks veel kõrvaltrepikoja heleda labradoriga, kes oli esmapilgul samuti liiga suur Bosse jaoks aga kõhuli lastes polnud pooltki nii hirmuäratav. Siis meeldis Bossele väga üks westie, kellega kohtusime teel mänguväljakule. Westie ise oli veidi segaduses sellisest pisikesest põngerjast aga peale ülenuusutamist hajusid kõik pinged ja kolekahju oli mõlemal oma teed minna. Sekka veel mõned taksid, setterid – nii võõrad kui omad.

Oleme eemalt näinud ka mitmeid mikrokoeri aga võrreldes suurematega on nende temperament Bosse jaoks hämmingut tekitav. Bosse tahaks uurida neid heameelega lähemalt aga mis sa uurid, kui chihuahua käitub nagu marutige pitbull :S

Bosse suur lemmik oli üks pisike tüdruk meie majast, kes tõi Bossele pulkasid ja tegi talle palju pikkasid paisid :)

Omaette seiklus oli retk sugulaste poole nende segaverelist labradori vaatama. Bosse taaskord üllatas oma julgusega ja mulle vähemalt tundus, et labrador oli hoopis see ettevaatlik – nii pisike ringivudija, kuidas sellisega küll mängida saab?

Ning ei saa mitte mainimata jätta, et lahtine kutsa ja auto ei käi kohe üldse kokku.. It takes one to change a gear! Edaspidi vaid puuris või kõrvalreisija süles!

Lisa kommentaar